Co zaoferuje SkyRes?

Nowoczesne powierzchnie biurowe powstają w różnych lokalizacjach. Jedną z najnowszych jest budynek SkyRes Warszawska w Rzeszowie. Co ważne, w imponującym wieżowcu powstanie aż dwa tysiące miejsc pracy. Inwestycja będzie jedną z droższych w Rzeszowie, bo łączny jej koszt to około 100 mln złotych. Kompleks ma składać się z dwóch części – mieszkalnej z apartamentami oraz biurowej z lokalami usługowymi. SkyRes budowany jest na dawnych terenach Rzeszowskiej Spółdzielni Mleczarskiej u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej.

Inwestycja ma przeobrazić się w najnowocześniejszy budynek na Podkarpaciu. Na trzynastu piętrach dostępnych będzie kilkadziesiąt lokali biurowych oraz mieszkań. Atrakcyjny na pewno będzie widok, szczególnie z ostatniego, trzynastego piętra. Budynek będzie miał prawie 55 metrów wysokości. Łącznie powierzchnia użytkowa wyniesie 25 tys. metrów kwadratowych, z czego tylko pięć zostanie wykorzystanych na lokale mieszkalne.

flickr.com,  Jarek Pelczynski

flickr.com, Jarek Pelczynski

Rzeszów wdaje się być dogodną lokalizacją, bo w dużych aglomeracjach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław nasycenie powierzchnią handlową jest bardzo wysokie. W Rzeszowie łatwiej będzie pozyskać specjalistów z różnych branż, a dzięki temu że lokal od zaraz jest dostępny w nowoczesnym biurowcu można z powodzeniem poprowadzić dowolną działalność gospodarczą. SkyRes Warszawska ma być energooszczędny i w pełni zautomatyzowany, by spełnić oczekiwania każdego przedsiębiorcy.

Przestronne parkingi, klimatyzowane pomieszczenia i optymalny system ogrzewania mają zapewnić komfort we wszystkich lokalach do wynajęcia. W SkyRes Warszawska mają być zastosowane także najnowsze technologie budowlane, m.in. systemy podłóg podniesionych oraz opuszczanych sufitów. Wieżowiec będzie gotowy na wiosnę 2015 roku. Ceny lokali w Rzeszowie na terenie wieżowca nie zostały jeszcze potwierdzone. Wiadomo już, że w ofercie znajdą się pomieszczenia o różnej powierzchni, od 800 do nawet 11 tys. metrów kwadratowych, dlatego firmy z różnego sektora będą mogły znaleźć właśnie w SkyRes Warszawska swoją siedzibę.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz